Festival Šostýnská Venuše 2016


Plakát ŠV 2016


Tato akce byla podpořena dotací města Kopřivnice.


Loga města Kopřivnice

Počasí organozátorům přálo a Šostýnská Venuše se konala letos venku. Krásné počasí přitáhlo téměř 500 diváků, kterým se předvedlo 130 vystupujících v 24 vystoupeních. K vidění byla taneční vystoupení, kde se v rychlém tempu střídaly různé styly tance - orientální, moderní scénický, bollywood, flamenco ale i swing a irské tance. Vystupující přijeli z Ostravy, Frýdku Místku, Nového Jičína, Kopřivnice a nové choreografie představili i skupiny Farridah, Ženšen a Amirah. V rámci festivalu byl letos opět bohatý doprovodný program především pro děti ale i tvořivé rodiče - maňáskové divadlo, stezka bosou nohou, pískované obrázky, malování mandal, malování na obličej a malování henou a další překvapení, velké bublifuky, pískoviště i taneční diskotéka pro děti. Diváky opět potěšilo krásné vystoupení děti z DDM s agility a dogdancingem. Mlsné jazýčky potěšila kávička z Kofikola, čajíky a smoothies z Mandaly, míchané koktejly od Barmanů atd. Vrcholem programu bylo jednak vystoupení mistrů ČR v akrobacii na trampolíně, a dále letošní taneční hvězda, kterou byla skvělá tanečnice, lektorka a choreografka Eglal z Prahy.

Fotky zde.


Videoreportáž zde!


Kompletní program festivalu zde.


ŠV 2016


 


img/eva_eglal_petrovska.jpg Úžasné vystoupení světové úrovně na festivalu Šostýnská Venuše 2016 předvede náš hlavní host – EGLAL.

Eglal je profesionální tanečnice a lektorka břišních tanců s praxí z Čech i zahraničí. Současně působí jako sólistka Bellydance Evolution, taneční show světové úrovně, která představuje TOP umělce prezentující tanec a hudbu středního východu. V roce 2004 a 2005 působila ve Francii v tanečním angažmá a v létě 2006 ve Velké Británii.
Nadále cestuje po celém světě, vystupuje, učí se a pokračuje v rozšiřování svých obzorů v orientálním tanci na mnoha festivalech a akcích, jako např. Fantasia festival Londýn, Festival Nile group Káhira, Belly Dance Evolution-evropské turné, Maroko, Los Angeles.
Sledujte naše stránky a na facebooku zde, aby Vám neunikla žádná nová informace!