Festival Šostýnská Venuše 2017


Jubilejnímu 10. ročníku festivalu přálo počasí, sponzoři i diváci. Rekordní účast 750 účastníků akce, z nichž bylo 151 vystupujících, byla příjemným překvapením. Nadšeným divákům se představily skupiny i sólisté v celkem 26 tanečních vystoupeních různých stylů – brazilská samba, polynéský tanec, tanec orientální, moderní street dance, indický bollywood, rómský tanec, španělské flamenco, poledance a další. Letošním hlavním hostem byla tanečnice, lektorka a choreografka Latifah, tanečnice mezinárodní show Bellydance Evolution a účastnice soutěže Československo má talent 2011.

Na své si na festivalu přišly celé rodiny – děti, dospělí i senioři. Již tradičně bohatý doprovodný program nabídl divákům tvořivé dílny pro děti i dospělé, oblíbený psí sport agility i diskotéku pro děti. V letošním roce se diváci mohli zúčastnit i zajímavých workshopů – šermířského, poledance či rope skipping.

Letošní Šostýnská Venuše měla také charitativní rozměr. Návštěvníci měli možnost přispět na léčbu třináctileté Veroniky Fojtíkové, která je po úraze upoutána na invalidní vozík. Na závěr festivalu byla celá částka předána přímo Veronice a jejím rodičům.

Celá akce proběhla také díky podpoře Města Kopřivnice a dalších laskavých sponzorů. Srdečně děkujeme všem sponzorům za jejich přispění, všem vystupujícím za krásnou podívanou, organizátorům za jejich nadšení a vytrvalou práci na realizaci akce a našim divákům za jejich neutuchající zájem a nadšení pro tanec.


Přidejte se k nám na facebooku zde a neunikne vám žádná novinka!


Plakát ŠV 2017Tato akce je podpořena dotací města Kopřivnice.


Loga města KopřivniceHlavním hostem letošního ročníku je profesionální tanečnice Latifah, která vystupuje v ČR i v zahraničí a se svou skupinou sbírá ocenění na mezinárodních soutěžích. V roce 2010 vyhrála casting na mezinárodní show Bellydance Evolution. Přijďte a sami se přesvědčte o tom, čím okouzlila diváky v Německu , Maďarsku a Maroku.


Latifah