Festival Šostýnská Venuše 2015


Fotky zde!


Videoreportáž zde!


V sobotu 23.5. se v Kulturním domě sešlo celkem 430 osob, z toho bylo 100 tanečníků, tanečnic a dalších vystupujících, kteří spolutvořili program již 8. ročníku festivalu Šostýnská Venuše.
Přes 330 diváků, z toho cca 60-80 dětí, tak mohlo sledovat 23 tanečních vystoupení různých tanečních stylů - od orientálního, přes indický, turecký či perský po moderní tanec. Novinkou festivalu bylo např. taneční vystoupení flamenco na živou hudbu či Přehlídka orientálních tanečních stylů.
Ve vystoupení TS Farridah a TS Amirah z Kopřivnice s názvem "Happy" tancovalo na podiu naráz 30 dívek a žen ve věku od 4 let do 50 let.
Při dalším vystoupení TS Farridah "Andělská" prý divákům běhal mráz po zádech.
Hostem letošního roku byla jedna z našich nejlepších tribalových (čti trajblových) tanečnic, brněnská tanečnice Lilith, která diváky ohromila bravurním ovládáním každého centimetru svého těla.
Diváci nadšeně sledovali i pole-dance Studia Circus, parkourovou show skupiny Silent Runners či vystoupení dogdancingu z DDM Kopřivnice.
Děti si mohly rovněž zatancovat při malé diskotéce, v tvořivých dílnách DDM si vyrobit kytičky a vějíř, a vyzkoušet si co dokáží v rámci parkourového workshopu. Dospělí se pak mohli osvěžit v čajovně Mandala či navštívit připravené wellness stánky.

Sledujte naše stránky a na facebooku zde, aby Vám neunikla žádná nová informace!Finální program zde!
Pozvánka Šostýnská Venuše 2015Květnová pozvánka

 

Březnová pozvánka

 

Únorová pozvánka